Tel: 06-1-430-1716
Hétfő-Péntek 12-19h
Szombat 10-14h
Tel: 06-88-450-442
Hétfő-Péntek 10-18h
Szombat 10-16h
KÍNÁL / KERES
Gyula: JÉG SURF!! eladó (2012. 02. 04. 14:05)
Eladnám tavaj házilag készített jég surfomat!!
ára 19900.-
tel:+36 30 901 49 65

zooey: Eladó Sí kabát. (2012. 02. 02. 00:12)
Eladó 1db, egy szezont használt, 2010.-ben vásárolt
hibátlan állapotú, sí-snowboard kabát.
Columbia "L" Titanium 10.000 water, 10.000 air/24h
14.000 Ft.
Eladó 1db használt F2.-es sí nadrág.
Mérete US:XL UK:14
6.000Ft
Együtt 18.000 Ft.
Megtekinthető, átvehető Budapesten.
06husz311kilenckilen99

Papp Bence: NAISH TORCH 12nm 2006 (2012. 02. 01. 18:18)
Sziasztok!Eladó sorba kerül torch ernyőm .Az ernyőn van egy nagyobb varrás ,profi munka alig lehet észrevenni ,ezenkívül kisebb sérülések ernyőragasztóval ragasztva ,semmi komoly.Az ernyőt sokat használtam ,de mindig vigyáztam rá ,nem vágtam oda stb. ezért még bőven van benne egy pár szezon.Ezt az ernyőt annak ellenére ,hogy C kite bátran ajánlom kezdőknek is .5. zsinórral könnyen újraindítható ,gyorsan reagál ,könnyen kezelhető ,depowerből is akad bőven ,nagyot emel ,elpoppolásnál is szépen kiemel.
Ernyő+Zsák+Bar
Ár:40 000 Ft
E-mail: bende7@freemail.hu
Tel.: 06-20-514-9427

zooey: Eladó ÁRBÓC! (2012. 01. 26. 04:14)
ELADÓ:
Neilpryde 430 SDM mátrix x3 30% carbon árbóc + toldó együtt 13000 Ft.
Keveset használlt Noname 400 SDM 70% carbon árbóc : 15000Ft
06husz311kilenckilenc99

M.Gergely: Kite felszerelés (2012. 01. 23. 18:26)
Kite felszerelés, kis súlyú ridereknek. Csak egy pumpa+trapéz+szél kell a csúszáshoz!
Ernyő: Best Waroo év:2008 méret:9nm, sokat használt, sok javítás, de még van benne élet tubeok rendben(nem ereszt). Bow kite, nagy depower.
Bár: 4 zsinóros szép állapot, én az utóbbi időben ezzel használtam az ernyőt.
Deszka: 133*33cm, 2 skeg, papucsok+footpad.
Árak: ernyő+bag: 25.000Ft bár: 25.000Huf deszka:25.000Ft kompletten: 65.000Ft
További képeket tudok küldeni mail-ben. Budapest III.ker.
E-mail: pigmanus(kukac)gmail(ponty)com
Tel: 0630-976-2156

flyer: Elado komplett vitorlazat bummal, arboccal, gyokkel! Neilpryde, kifogastalan allapotban. (2012. 01. 19. 12:43)
Sziasztok! Komplett rigg/vitorlazat elado! Neilpryde 5.0 dunkerbeck vitorla , NeilprydeWave bumm 135-190cm, waterman 400cm 40%carbon arboc, 30as hosszabbitoval gyok ajandekba. (konnyu, jol kezelheto, es kivalo allapotban van, az eladasom oka, hogy nincs idom hasznalni) ar megegyezes szerint forduljatok hozzam bizalommal Udv.: David team.treadwheel@gmail.com

Surferjoe: surf felszerelés (2012. 01. 18. 14:50)
Eladó komplett surf cucc ( Mistral Energiser 110L deszka 15 ezer, Mistral Scraemer 93L deszka 15ezer, Hot Sails Superfreak 5.8 vitorla - 50ezer, Neilpryde surch 4.7 vitorla 15ezer, Veplast RDM 65% 430-as árbóc - 35ezer, 45cm carbon toldó 15ezer, Neilpryde wave boom 150-190 10ezer HUF)
Surferjoe: jojo wing (2012. 01. 18. 14:26)
Eladó egy Jojo wing RM+ 5 m2 soft verseny kite (csak ernyő) valamint egy Jojo wing Session 10 m2 szintén soft kite (csak ernyő). Mindkét ernyő új állapotú.
kérésre küldhetek fotókat.
Üdv.: Józsi / 06204956873
Szécsényi Tamás: Wakeboard felszerelés (2012. 01. 12. 14:29)
Sziasztok! eladó sorba került a képen látható wakeboard felszerelésem.Tartalma:
- protect sisak
- billa bong mellény
- neoprén ruha
ár: 20000Ft
érd: +36 30-247-15-26

mikey™: Komplett North cucc (2012. 01. 11. 22:55)
Komplett, hibátlan felszerelés!
2008-as, 10m-es North Rhino ernyő. Hibátlan, javitásmentes, keveset repült, ropogós ernyő. Hozzá való barral, használati nyomokkal és a gyári bag-el + pumpával.
Fanatic Crazyfly deszka North papucsokkal.
Pro Limit Predator XL-es deréktrapéz (1x volt használva) + North leash
O'Neill Reactor 3/2-es, hosszú neoprene ruha (nagy méret).
További infó és képek:
http://www.vatera.hu/komplett_north_kite_felszereles_1534365221.html

Dveed: Nitro Snowboards jacket (2012. 01. 09. 17:28)
Hello
Eladó lenne a képen látható Nitro dzseki! Vadi uj, karácsonyra kaptam, nekem sajnos kicsi lett! L-es méret!
Dveed@rocketmail.com
06 30 24 77623

Szécsényi Tamás: Komplett felszerelés (2012. 01. 09. 14:03)
Sziasztok! eladó sorba került a képen látható komplett felszerelésem.Tartalma:
- Liquid Force deszka, watson kötéssel 43-44-s méret
- protect sisak
- billa bong mellény
- neoprén ruha
Ár: 140000Ft
Tel : +36 30-247-15-26

Bohn László: Pro limit system ülőtrapéz (2011. 12. 18. 17:08)
Eladó egy keveset használt XL-es Pro Limit System ülőtrapéz!
ár:8e Huf
0670 389 4099

Bohn László: Cabrinha Switchblade3 (2011. 12. 18. 17:04)
Eladó egy 12nm Cabrinha Switchblade3 komplett kite (bar, bag,pumpa,javítószett)
ár:70e huf
Tel:06 70 389 4099

Osztronkovics istván: neoprén ruha vadi új (2011. 12. 12. 15:26)
Új Jobe X-tra performance típusú, M 50-es méretű neoprén kezeslábas eladó. Sosem volt használva, (kicsi lett) Győr
Ár: 15000 HUF tel: 06 70 266 44 11

Kovács Barbara: ONEILL MENTŐMELLÉNY (2011. 12. 09. 13:05)
Eladó egy Les méretű Oneill mentőmellény. Újszerű állapotban.
Ár:4990Ft
Érd.: barbisnow88@gmail.com

Kovács Barbara: ONEILL MENTŐMELLÉNY (2011. 12. 09. 13:05)
Eladó egy Les méretű Oneill mentőmellény. Újszerű állapotban.
Ár:4990Ft
Érd.: barbisnow88@gmail.com

Kovács Barbara: BURTON STOW CARGO SNOWBOARD NADRÁG (2011. 12. 08. 12:43)
Eladó Burton stow cargo XL, fekete női snowboard nadrág.2-3 hetet használt, hibátlan állapotban.Tulajdonságai:
- 8,000MM vízálló
- 5,000GM szellőzés
- Megerősített varrás
- bélelt
- Oldal, hátsó , elülső zsebek
Ár:12000Ft
Érd.: barbisnow88@gmail.com

Kovács Barbara: BURTON TRIAD SNOWBOARD KÖTÉS (2011. 12. 08. 12:22)
Eladó Burton triad S fehér kötés. 2009 es modell , 1 szezont használt.Férfi bakancs US 6-9, Női US 7-9 méretre alkalmas.Burton felső kategóriás kötése, kényelmet biztosít egész napon át, párnázott, széles ankel és toe strap( amely vissza nyomja a bakancsot a a hi backbe), a hi back a vádlira szabott, a base plate és alatta is párnázott , speciális gellel kialakitott a lábat ért ütések tompitására, ezért közkedvelt freestyleosok körében!
Ár:19500Ft
Érd.:barbisnow88@gmail.com

Kovács Barbara: BURTON LEXA EST SNOWBOARD KÖTÉS (2011. 12. 08. 12:19)
Eladó 2010 Burton Lexa est L es kötés.1 szezont használt, férfi Bakancs US 7-9, női US 8 + méretre alkalmas. Kizárolag Burton est channel systemre szerelhető! Burton felső kategóriás női kötése.Széles, párnázott ankel ill. toe straps. A hi back a vádlira formált, mely bitosítja a test természetes tartását, a base plate párnázott, B3 gel technológiával segíti az ütések tompítását! Bővebb info:http://global.burton.com/womens-bindings-lexa-est-binding/252166,default,pd.html?start=2&cgid=womens-bindings
Ár:18000Ft
Érd.: barbisnow88@gmail.com

Nagy István: 133-as Rubesch pro Kite/Wakeboard deszka 3d-s talpkialakítással eladó (2011. 12. 04. 12:59)
Sziasztok!
Megválok kedvenc Rubesch deszkámtól, egyéb okok miatt. A deszka nagyon masszív, kiválóan élesedik, stb....
A rajta lévő matricák különösen emelik az értékét. Kompletten, ALU skeggel, Dakine papuccsal, fogantyúval eladó.
A deszka soha nem volt javítva, nincs rajta repedés, stb. A deszka használt, néhány helyen karcok, stb...
Igény szerint Pesten, vagy Balcsin megtekinthető: +3630.2748.744
Irányár: 58 eFt

tomka: BURTON PROGRESSION (2011. 11. 30. 09:51)
L MÉRETÜ KÖTÉS JÓ ÁLLAPOTBAN VAN. ÁRA 10000FT ÉRD :7038 47 361

tomka: burton (2011. 11. 30. 09:40)
burton cruzer snowboard 160 a lap jó állapotban van. ár 25000 érd:70 38 47 361

tomka: project snowboard (2011. 11. 30. 09:37)
eladó! project snowboard 157 méretben a lap jó állapotban van keveset használt .iár: 25000 érd:70 38 47 361

Budai Attila: North Sails Ice 5.0 2011 (2011. 11. 27. 14:23)
Eladó egy 2011-es kétszer használt (gyakorlatilag új) még garanciás North Ice Code Mad 5.0 vitorla. 400 RDM/SDM
Ár: 105 ezer
Tel: 30-6821606

Surferjoe: Starboard Airush 170 kite deszka és egy landboard... (2011. 11. 22. 09:50)
eladók 15 és 25 ezerért....
Aloha
Mail:landsurfer@freemail.hu
skype: landsurfer1

Surferjoe: Starboard Airush 170 kite deszka és egy landboard (2011. 11. 22. 09:47)
..eladók 15 és 25 ezerért...
Aloha !

ANdras Fekete: 2007 naish boxer 9 nm SLE kite eladó (2011. 11. 21. 01:53)
Az elsőnek mondott hibrid kite, erőteljes kite, tök jó depower, gyorsan fordul. Alapból négy zsinóros, tettem rá ötödik safety line-t, így sokkal kényelmesebb használni, mint az eredeti rendszerrel.
Komplett: ernyő, bar, bag
75 000 huf
Andris
20 327 27 99
David: Eladó Griffin 9m komplett kite (2011. 11. 19. 18:27)
Sziasztok!
Eladó egy új 09Griffin kite(Made in Australia), komplett: bar, javító szett, kite és bar táska!
Kétszer volt felfújva, 1szer repult egyszer meg a kép kedvéért, abszolút új és ropogós!
Széltartomány egy 80kg-os ridernek 15-30csomó (jonnek az eros oszi szelek vagy tengerre...)
Nagyon jó, stabil, megbízható kite!!!
Tobb kép emailben!
Tobb info a kite-rol: http://www.kiteworld.ru/download/2008griffin_manual.pdf
Irj vagy hívj bármikor!
0630/9064614
david.romanov@gmail.com
Ár: 74.999Ft komplett ---végso ár--új cucc(az új cucc)!!!--
Jó szelet!
Dávid

Bohn László: Kite,Buggy,Trapéz (2011. 11. 18. 17:27)
Eladó,egy 12nm.Cabrinha Switchblade 3-as komplett kite(bar,hátizsák,pumpa).Igényesen megcsinált teleszkópos buggy,és egy ProlimitXL- ülőtrapéz.
Ár:140ezerFT
+36703894099

Galambos Csaba: Cabrinha Xbow 12 nm 40 000 Ft (2011. 11. 17. 13:02)
Eladó egy Cabrinha Xbow 12nm-es 2007-es ernyő. Van rajta egy nagy szakadás amit Elvis KB. 10-15 ezer körül meg tud javítani. Az ernyő boommal, zsákkal, pumpával együtt van. Az ára 40 000 Ft plusz 5000 Ft-ért adok mellé egy jó állapotú Pro limit ülő trapézt is. Galambos Csaba 06 20 9648664
Később rakok fel képet is.
Zentai Csaba Bertalan: ELADÓ ERNYŐ (2011. 11. 07. 10:32)
Eladó egy Slingshot Link 12nm-es hibrid ernyő.
Komplett bárral és zsinórzattal, hátizsákkal.
ár:60.000 Ft (fix 60-ért adok egy ajándék leash-t)
érd: 06707014890 vagy csabi.zentai@gmail.com

Zentai Csaba Bertalan: ELADÓ DESZKA (2011. 11. 07. 10:22)
Eladó egy CrazyFly Rocky Pro 130X40cm-es deszka, normális állapotban.
Ár:59.000 Ft
érd: 06707014890 vagy csabi.zentai@gmail.com

Zentai Csaba Bertalan: PRO LIMIT TRAPÉZ (2011. 11. 07. 10:16)
Eladó egy Pro Limit Hadlow Pro deréktrapéz M-es méretben, megkímélt jó állapotban.
(igény esetén postán feladom)
Ár: 17.000 Ft
érd: 06707014890 vagy csabi.zentai@gmail.com

István Balázs: Eladó két Naish Torch egy áráért (2011. 11. 03. 12:01)
Sürgőssen, kihasználatlanság miatt eladnám 12es és 16os torch sérülésmentes ernyőimet hozzá tartozó bárral vagy anélkül!
2006os keveset használt ernyők.
Csak balatoni felhasználás,a 16os ha 8szor repült!
A báron is látszik, hogy alig használt, zsinórok nem fakók, nem kopottak.
Kettő együtt bárral 110 nélküle 95ezer pengő forint.
István Balázs
balazs.istvan@magyaraszfalt.hu
+36 30/687-2429

vigan: NORTH X-RIDE kite deszka eladó (2011. 11. 01. 12:24)
Keveset használt,szép állapotú, North x-ride kite deszka 129x39 cm-es kompletten gyári lábtartókkal,szkegekkel, hendlivel eladó.Ajándék vadi új spirális deszka leash!!/25Euro volt/ Ára:55555.- Tel: 06305334444

Zentai Gergely: CrazyFlay Bulldozer (2011. 10. 31. 17:37)
Méretváltás miatt eladó egy szezont használt 130X41-es BULLDOZER-em
IÁ.:79.900.- HUF
06 30 3700 715
geryzenn@gmail.com

Zentai Gergely: Liquid force luxury (2011. 10. 31. 16:30)
Eladó Liquid Force luxury L-es trapéz.
Iá.:15.000.- HUF
06 30 3700 715
geryzenn@gmail.com

Zentai Gergely: OZONE C4 2011 (2011. 10. 26. 17:06)
Eladó OZONE C4 2011-es 12m2. Az ernyő szinte új! 5X volt felfújva. A garancia 2012 augusztus 1-ig él!! Az ernyőhöz jár: ernyő, bár, zsák, pumpa, javítócsomag.
Iá.: 850EU
Tel.:30/3700715
geryzenn@gmail.com

L.G.: Használt szoft kite ernyők (2011. 10. 23. 09:38)
Használt szoft kiteok eladók a következő típusokban és méretekben:
ACE 2.5 m2 18 ezer
Legend 2.0 20 ezer
Sprint 5.0 50 ezer (Új, nem volt kibontva!)
Sprint 6.1 55 ezer
Blaze II 5.0 36 ezer (bar és zsinórzat nélkül)
Blaze II 7.0 55 ezer (barral és zsinórzattal)
Blaze II 5.0 és 7.0 + bar+zsinórzat egyben 85 ezer
Az ACE típus nagy húzóerővel rendelkező fix dőlésszögű (fixed bridles) kite.
A Blaze II típus állítható dőlésszögű depower kite.
A Sprint típus verseny kite, nagyon gyors mind sebességben mind fordulásban.
Mezőre (landboard, buggy), hóra (snowboard, síléc), jégre (korcsolya, jégbuggy) tökéletes választás.
A kiteokról bővebb információ: www.panshkite.com
A kiteok megtekinthetők és kipróbálhatók Veszprém-Füred-Tótvázsony térségében.
érd: borsi23@freemail.hu
tel: 70/624-3231

Oertel Nándor: Quiksilver wetsuit eladó (2011. 10. 22. 10:30)
Eladó újszerű Quiksilver neoprén! 54-es XL-es méret, 3/2-es syncro hyperstrech. Irányár 24.000 Ft. Csak 1 db van belőle! 1x használt! Érdeklődni: 06-30-2115526

Gergely Roland: F-one REVOLT 13nm komplett (bag,boom,ernyő,pumpa) (2011. 10. 20. 23:31)
Eladom jó állapotban lévő 2008-as kis szeles ernyőmet ,a bandit kisöccse (erősebb a boomereje ,nem kell figyelni folyamatosan, ezért talán kezdőknek ajánlottabb ez), jó húzóereje van már 15km/h-ás széltől átlagos rider számára (75-80kg) és elmegy tudástól függően 40km/h-ás szél főlé is.
Szakszerű javítással.
Megtekinthető Székesfehérváron és környékén.
ÁR:99.000.-
Elérhetőség:0630/4915433

Gabó: Eladó Pacific félszáraz ruha 54-es méretben jelképes összegért! (2011. 10. 19. 19:14)
Eladó egy használt, több helyen javított, de tökéletesen funkcionáló Pacific félszáraz neoprén ruha,( full gumi kívülről, így nem hűt a szél sehol sem) jelképes összegért, ami
4000(!!) Ft....
Ha szeretnél még idén menni de nem szeretnél sokat ruhára költeni, ez a megoldás!
20/507 35-34
Barcza R Zoltán: F-one ernyő eladó (2011. 10. 17. 17:13)
Eladó egy F ONE bandit dos 14-es ernyő. Újszerű,szép állapotba,fekete ezüst színben. Kompletten (zsákkal,bummal) ára:115e Ft. Tel.:207760817
Gábor: HiFly Limited edition windsurf - komplett (2011. 10. 16. 15:54)
HiFly Limited edition windsurf
124 literes deszka (285 cm hosszú/ 58 cm széles)
Két kisebb repedéssel, amik műgyantával ideiglenesen javítva vannak.
DaKine papucsok
SpeedSlalom 34 szkeg
F2 csatos, állítható ProBoom
BIC / Chinook gyök
2 részes tyroplast epoxy árboc
LS Direkt német 5.5 m2 nagy teherbírású vitorla
https://picasaweb.google.com/114133400087944071386/October162011?authkey=Gv1sRgCLrHyN3m66iHhwE
Gábor - 0620295-2440
Barcza R Zoltán: kite ernyő eladó! (2011. 10. 06. 18:07)
F-one bandit dos 14 fekete ezüst arany szinben nagyon szép állapotban eladó.115000-ft érd.06207760817
balu14: 2010es Mystic Treasure Waist harness szorftrapez (2011. 10. 06. 08:07)
Elado egy Uj allapotu Mystic szorftrapez. Kemeny foam szerkezetu, szemtelenul kenyelmes. (Eredeti ara 180 EUR).
20/9389-508

baal: Komplett surf kezdő felszerelés nem használt eladó!(kényszer) (2011. 10. 05. 20:47)
Szállítás pestre megoldható! Képek:http://www.expressz.hu/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=25199469&cid=1488 niel prydal, 3 vitorláva+bumm+szkeg+szörf összesen: 70e eladó vagy csere akár ráfizetéssel is kite ra! Hely: Fertőd Komplet szörf kb 6 éves Kucséber 95l 3db vitorla 6,5nm niel pryde 22e(4 alkalommal vittem ki) vettem, 5nm és 7nm north sails vitorlám is van azok kicsit régebbiek. deszka(pár karc de összességében jó állapotban van) múlt évben vettem tőle kb 5 alkalmat használtam, de nem igazán ment. üvegszálas árboc hősszabitóval, szép állapotú boom,szkeg 38cm egész új, de le lett csiszolva(8e vettem múlt évben).trapézom is van ha szükséges.

